Trenér 1. třídy pro fitness a kulturistiku

cvičení s pomůckami

Různé cvičební a rehabilitační pomůcky jsou ve fitness hojně využívány. Pomáhají proti bolestem zad, nutí ke správnému držení těla, posilují hluboký stabilizační systém páteře a zároveň zábavnou formou vyplňují tréninkové lekce v posilovně. Jednotlivé pomůcky nabízí široké možnosti na procvičení všech svalů. Cvičení s nimi je vhodné i pro těhotné, děti, či pro seniory. Dále pomáhají zlepšit, či dokonce odstranit poruchy svalového napětí a koordinační poruchy, napravit vybočení páteře (skolióza) a kulatá záda (kyfóza), zlepšit koordinaci dechu u onemocnění dechového ústrojí a dokonce mohou pomoci i nemocnému srdíčku.

Nabízené pohybové programy nabízejí komplexní i lokální posilovací a zpevňovací cvičení s využitím široké škály balančních a posilovacích pomůcek, se zaměřením jak na konkrétní svalové partie, tak i na komplexní zapojení celého těla.

Pomocí nich lze zlepšit fyzickou kondici, sílu, vytrvalost, mezisvalovou koordinaci a balanční schopnosti cvičence. Zvyšováním pohybových dovedností se člověk stává sebevědomějším a tím i spokojenějším.

 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode