Trenér 1. třídy pro fitness a kulturistiku

Profil trenéra

Jmenuji se Lucie Šormová a ráda bych Vám nabídla takový způsob cvičení, který Vám bude maximálně vyhovovat. Mou snahou během cvičení je jednak odstranění bolestí zad, náprava správného držení těla, uvolnění napětí svalstva, a zároveň udržení či navrácení Vaší fyzické kondice. 

Co se týče sportu, provází mě již od dětství a stal se neodmyslitelnou součástí mého života. Sport je zkrátka můj životní styl a dnes se bez něj neobejdu. Prošla jsem různými sportovními oblastmi, od lehké atletiky přes lektorku aerobicu, kterému jsem se věnovala 7 let. Tyto osobní zkušenosti mě vedly k užšímu zájmu o sport a vzdělávání se v něm.

Jsem absolventkou Fakulty tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově, v aprobaci Tělesná výchova a Psychologie. Vzdělání mi otevřelo obzory a já zjistila, že kombinace těchto dvou oborů tvoří výbornou pracovní příležitost pro poradenství v oblasti sportu. Nabízelo se mi několik možností, kde uplatnit své studium, ale já se rozhodla pro oblast fitness, vzhledem k jeho pozitivním účinkům na lidské tělo.

V roce 2012 jsem dokončila dvouleté studium Trenérské školy Univerzity Karlovy na FTVS ve specializaci Kulturistika a fitness pod vedením PhDr. Daniely Stackeové, PhD., čímž jsem dosáhla nejvyššího stupně vzdělání v trenérské oblasti.

Cílem mých programů je prosazovat metodiku správného cvičení a zdravý životní styl. Mé dosažené vzdělání, které uplatňuji při cvičení vychází ze znalostí v oblasti anatomie, fyziologie, zdravotního cvičení a základů výživy. V rámci poradenství sestavuji stravovací plány, které jsou v souladu s racionální životosprávou.

 

Filosofii mého cvičení vystihuje motto: 

,,Zdraví a veselá mysl jsou zdrojem krásy." 

 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode