Trenér 1. třídy pro fitness a kulturistiku

S Luckou Škultétyovou jsem začala cvičit v červenci tohoto roku. Osobní trenérku jsem do té doby nepoužívala. S Luckou se mi cvičilo velmi dobře. Líbilo se mi, že každá hodina byla jiná. Stále přicházela s novými cviky. Všechno mi předvedla, vysvětlila a naučila mě zacházet se stroji v posilovně.  Bylo velmi příjemné, že pro ní není sport jen hobby, ale skutečná práce, které po všech stránkách rozumí. Uměla mi vysvětlit rozložení a práci svalů, chemické procesy v těle, poradit správný způsob cvičení podle zamýšleného výsledku i poradit se stravou. Ačkoli bylo cvičení s Luckou intenzivní a mělo pro mě pozitivní výsledek, nikdy mě po cvičení nic nepříjemně nebolelo a vždycky jsem měla pocit, že jsem cvičila „tak akorát“.

Lucka je navíc velmi milá a profesionální, takže hodina s ní strávená cvičením byla vždy příjemným zážitkem. To pro mě bylo velmi důležité, protože jsem chodila cvičit ráno a po časném vstávání jsem byla často spíš podrážděná než dobře naladělá. Myslím, že Lucčin osobní a přitom profesionální přístup, kultivované vystupování a inteligentní projev jsou jejími přednostmi. 

Cvičení s Luckou mi pomohlo „nastartovat“ mé tělo a naučit se správně provádět cviky na strojích, s činkami a dalšími pomůckami. Ačkoli jsem i předtím cvičila, cvičení s Luckou jako osobním trenérem bylo mnohem účinnější a zároveň příjemné. 

 

Mgr. Zuzana Fantová, LL.M.                                                                                                                                                                                                                         V Praze, 13. prosince 2009

Cvičit chodím 2xtýdně a po konzultaci s trenérkou se snaží dodržovat racionální stravu. Díky pevné vůli a odhodlání jsem to nakonec zvládla. Dnes jsem se sebou moc spokojená a ujistila jsem se, že pokud člověk chce, pak jde všechno.

              Jana H.


 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode