Trenér 1. třídy pro fitness a kulturistiku

Program pro tvarování postavy

Potřebujete upravit váhu o 1 až 5 kilogramů?

Chcete hubnout na objemech spíš než na kilogramech?

Čas běží a vy i přesto chcete svou postavu udržet pevnou a fit?

Toužíte vypadat fit a v kondici?

Cíl programu

Zeštíhlení a zpevnění problematických partií, osobní plán pro dlouhodobé udržení dosažených výsledků.

Tento program je určen pro muže i ženy, kteří nepotřebují hubnout mnoho kilogramů, ale chtěli by vytvarovat a zpevnit postavu. Mohou ho využít ženy, které jsou štíhlé, jen boky jsou širší, než by si přály. Ať už je to genetický předpoklad, nebo pozůstatek z těhotenství, lze i těmto „problematickým“ partiím pomoci. U některých mužů se zase s přibývajícím věkem objevuje bříško i přesto, že zbytek postavy vypadá hubeně. A pokud se nevěnujeme pravidelně sportu, postupem času začíná celé tělo ochabovat.

Program tvarování postavy probíhá formou individuálních konzultací a je založen na principu změny životního stylu. Na základě odborných informací ze všech souvisejících oblastí společně sestavíme takový plán, aby vám vyhovoval a dával vám smysl. Například chodíte pravidelně cvičit, a přesto se stále bříška nemůžete zbavit. V takovém případě se zaměříme především na výživu a její kombinaci s pohybem (kdy a co jíte, pitný režim).

Má práce probíhá v několika fázích - výživa, intenzivní změna návyků a jejich dlouhodobé udržení. Na vstupním pohovoru Vás kromě vážení a měření seznámím se zásadami, jakou stravu si vybírat, jak si sestavit jídelníček z kalorického i nutričního pohledu, jak dodržovat pohybový režim, pitný režim, které potraviny nahradit jinými, jak vařit, aby nám jídlo chutnalo a současně nebylo příliš kalorické apod.

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode