Trenér 1. třídy pro fitness a kulturistiku

snižování hmotnosti

Máte nadbytečné kilogramy a nevíte, jak se jich zbavit?

Zkoušeli jste několikrát hubnout a nedaří se to?

Nevíte, jaké cvičení pomáhá k hubnutí?

Poradím Vám…

Základem odbourávání tukových depozit je zvýšení výdeje energie. Při cvičení to znamená buďto zvýšení intenzity, nebo množství (objemu) fyzických aktivit. Abyste se zbavili nadbytečných zásob, musíte vydávat energii v daleko větší míře než ji přijímáte. Existuje několik způsobů fyzických aktivit, které mají pozitivní vliv na redukci, čili snižování tukové hmoty. Do svých tréninků zařazuji takové typy pohybových aktivit, které budou vyhovovat zejména Vaší fyzické kondici, se kterou začínáte. 

Lidé při cvičení dělají spoustu nevědomých chyb s domněnkou, že to musí fungovat. Ovšem, aby cvičení pro redukci hmotnosti fungovalo, je zapotřebí znát fyziologii člověka a pohybové zátěže. V tom spočívá klíčová role kvalifikovaného osobního trenéra, který by měl tuto oblast dokonale znát a vědět, jak problém s nadváhou řešit. Se snižováním tuků jde ruku v ruce také vhodné stravování. V rámci tohoto programu zároveň zdarma získáte racionální jídelníček se zásadami zdravé výživy.

Obsah programu snižování váhy

  • počáteční zpevňovací program – zpevnění svalového korzetu
  • sestavení individuálního tréninkového plánu - kombinace cvičení pro redukci s rehabilitačním cvičením
  • vypracování stravovacích zásad – co a kdy jíst

Délka každé lekce je 60-70 minut. Frekvenci návštěv Vám doporučím osobně u vstupního pohovoru v souladu se splněním Vašeho očekávání od programu. Standardní frekvence je 2x týdně. 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode